MAGIC LONG EYELASH   SÉRUM NA RŮST ŘAS

28.09.2022

KOUZELNÉ DLOUHÉ ŘASY O KROK K DOKONALÉMU OBOČÍ!

  • Sníte o koketním svůdném pohledu?
  • Chcete, aby vaše řasy byly husté a dlouhé?
  • Chcete současně zkrášlit, ošetřovat a chránit oblast očí?
  • Chcete rychlý a bezpečný efekt?


MAGIC LONG LASH active - serum

  •  inovativní receptura 12v1 - 12 speciálně vybraných účinných látek
  • bezpečné složení potvrzené vědeckým výzkumem- prodloužené a obohacené řasy

Používáni Magic Long Eyelash je velmi jednoduché, díky tomu se můžete snadno starat o krásný a zdravý vzhled Vašich řas. Stačí nanášet každý večer na linii řas horního víčka a řasy rostou a sílí. První účinky se mohou objevit už po 2 týdnech používání.

Aplikace tohoto přípravku je díky tenkému a jemnému kartáčku a gelové konzistenci snadné a velmi příjemné. Po důkladném odlíčení obličeje a očí se produkt nanáší na linii řas horního víčka. Po několika sekundách se sérum vstřebává a aktivuje komponenty posilující řasy. Přípravek je nezbytné používat jedenkrát za den, na noc. 

Častější používání nebude mít vliv na rychlejší růst řas a může dokonce přinést opačný efekt, jako je například svědění a alergie. Nenanášejte dovnitř oka a na linie řas spodního víčka. Chcete-li, aby byl efekt prodloužení a zhuštění řas skutečný, je třeba provést celý šestiměsíční kurz.

Pokud docílíte požadované délky a tloušťky řas, nepřestávejte používat sérum MAGIC LONG LASH. Vaše řasy vám budou vděčné, pokud budete přípravek používat 3 - 4 krát týdně, protože vaše řasy budou správně hydratovány a dosažený efekt bude stálý.

 Kdo může používat sérum řas MAGIC LONG LASH ? Sérum se doporučuje všem ženám, které sní o dlouhých a hustých řasách. Dále je určeno hlavně ženám, jejichž řasy jsou od přírody slabé a krátké, nebo byly oslabeny věkem, kosmetických procedur, použitím nekvalitních kosmetických přípravků a použitím umělých řas. Přípravek mohou používat i ty, které nosí kontaktní čočky, ty, které prošly chemoterapií. Přípravek je účinný i u řas, na které byly aplikovány umělé řasy, permanentní make-up nebo byly obarveny henou.


Recenze klientek , které používaly séra na řasy 2-3 měsíce

Časté dotazy:

1.LZE SÉRUM POUŽÍVAT, KDYŽ MÁM VYTETOVANÉ LINKY? - Určitě ANO. 

2.LZE SÉRUM POUŽÍVAT, KDYŽ MÁM UMĚLÉ ŘASY? -ANO. Kosmetičky, které vám dělají řasy séra často zatracují, že obsahují oleje. Ale s naším sérem nejsou negativní výsledky. Neobsahuje minerální olej ani jeho deriváty a silikony. Záleží i na typu séra, jestli je jako řasenka či jako linka. Naše sérum se nedává do řas, ale na kůži. 

3.LZE SÉRUM POUŽÍVAT V TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ? ANO, ale je to na Vašem rozhodnutí, doporučuji poradit se s lékařem a ukázat mu složení. Na těhotných a kojicích se netestují tyto produkty, tak jim nejsou oficiálně ani doporučovány.

4.JAK DLOUHO VYDRŽÍ? 3 - 4 měsíce.


Katalogová cena: 409 Kč
Pro nákup se slevou 20% se zaregistrujte jako VIP klient

Na e-mail Vám přijde přihlášení a heslo pro nákup na e-shopu se slevou 20%

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat tento přípravek beze slevy a registrace zde: