Exfoliační maska na nohy - 50 % urey

26.11.2022

Přípravek na nohy , který patří mezi moje oblíbené, je Exfoliační maska na nohy s 50% Urey. Je to hodně 50%, jak jsem zjistila, většinou dá sehnat krém s 5-10% Urey. Ceny jsou velmi podobné velikosti od 50 ml -100ml . Jediný krém, který jsem našla ( Max lékárna ) s 40% ureou za 550,- . velikost menší, cena teda pěkně vysoká .Takže co to je Urea-močovina? Jedná se o složku se silným hydratačním účinkem, která napomáhá snadnějšímu vstřebávání jiných kosmetických přípravků pokožkou a usnadňuje jejich proniknutí do hlubších vrstev pokožky. Exfoliuje* a podporuje proces regenerace kožních buněk. Maska na nohy s velmi vysokým, 50% složením obsahujícím stabilizovanou ureu. Přípravek obohacený o bavlníkové mléko, bambucké máslo a alantoin, díky čemuž účinně pečuje o pokožku nohou, odstraňuje a zabraňuje drsnosti pokožky a mozolům.

  • účinně bojuje proti mozolům a zrohovatělé kůži
  • reguluje proces přirozené obnovy epidermis
  • zjemňuje pokožku a zlepšuje její elasticitu

Doporučuji mazat i na suché lokty.

BAVLNÍKOVÉ MLÉKO, neboli výtažek ze semen bavlníku (rodu Gossypium), je významným zdrojem bílkovin, mastných kyselin, uhlohydrátů i stopových prvků. Díky svému bohatému složení během okamžiku zvláčňuje pleť, účinně ji vyživuje a hydratuje. Uhlohydráty zabraňují přílišné ztrátě vlhkosti i z hlubších vrstev pokožky a naopak podporují jejich rovnoměrnou hydrataci, minerální látky, mj. vápník, fosfor a magnesium, pak dlouhodobě propůjčují pleti zdravý, svěží a mladistvý vzhled.

MANDLOVÝ OLEJ se svým bohatým složením zjemňuje pokožku a zvyšuje její pružnost

BAMBUCKÉ MÁSLO je vlastně tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického (Vitellaria paradoxa neboli Butyrospermum parkii), jež roste v subsaharské Africe v pásu savan. Bambucké máslo je dobře známo svými prospěšnými vlastnostmi, neboť hydratuje, regeneruje a vyživuje pleť, urychluje hojení poranění kůže, posilují přirozenou obranyschopnost pokožky a chrání před nepříznivými vlivy slunečního záření a vysokých teplot (díky obsaženým "vitamínům mládí" - A a E), vyhlazuje a tonizuje pleť, a co je snad nejdůležitější - je zcela bezpečné i pro alergiky.

ALLANTOIN Složka se silným hydratačním a regeneračním účinkem. Vzhledem k tomu, že stimuluje buněčné dělení a jejich růst, dobře se vyrovnává s regenerací poškozené pokožky.*Exfoliace - odstranění odumřelých kožních buněk, anebo jednoduše řečeno pleťový peeling. 

Samé parádní složky !!!

Katalogová cena 239,- 

Pro nákup se slevou 20% se zaregistrujte jako VIP klient

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat tento přípravek beze slevy a registrace zde: