IDEAL BUST- pevné poprsí

03.01.2023

Koncentrovaný, vysoce aktivní přípravek s účinkem formování a zpevňování poprsí. Již po první aplikaci jsou garantovány skvělé výsledky zvýšení pevnosti poprsí, aniž by musel být proveden invazivní chirurgický zákrok. Vyrovnává problémy způsobené působením času, jako je povislost či ztráta pevnosti, zároveň umožňuje nadlouho zachovat krásný vzhled poprsí 

TOTÁLNÍ PUSH-UP A LIFFTINGOVÝ EFEKT

  • vyplňuje a zvětšuje poprsí;
  • zvyšuje pevnost a má "push-up" efekt;
  • modeluje tvary;
  • revoluční technologie;
  • inovativní aktivní složky.

PRVNÍ VÝSLEDKY SE DOSTAVÍ RYCHLEJI, NEŽ BYSTE OČEKÁVALA!

Účinné látky:

  • VOLUFILIN™ - stimuluje růst lipidů v tukových buňkách, reguluje jejich ukládání a zlepšuje mikrocirkulaci. V důsledku toho se zvyšuje objem podkožní tkáně. Zvětšuje a tvaruje poprsí, takže je plnější a kulatější.
  • HYALUROSMOOTH™ - díky svým vynikajícím vázajícím, filmotvorným a vyhlazujícím vlastnostem poskytuje okamžitou, 24hodinovou hydrataci (srovnatelnou s hyaluronátem sodným), zvyšuje jas pokožky, zlepšuje měkkost a hladkost pokožky a vyhlazuje vrásky
  • AKTIVNÍ BIOGLUCOPOLYMER - napíná pokožku, vyhlazuje a redukuje vrásky, díky čemuž pokožka vypadá atraktivněji již po první aplikaci.

Díky unikátní technologii založené na VolufilineTM, sérum okamžitě vyplní, tvaruje a zvedne poprsí. Již po první aplikaci vytváří zvedací mikrosíť, jakousi "neviditelnou podprsenku", která poskytuje rychlý push-up efekt. Sérum účinně bojuje proti příznakům ochabnutí, ztráty pevnosti a pružnosti poprsí a dává jim krásný a kulatý tvar. Přípravek nezasahuje do hormonálního managementu, může být použit během menstruačního cyklu a během menopauzy, je bezpečný pro mléčné žlázy.

POUŽITÍ

Používejte každý den. Produkt jemně vmasírujte krouživými pohyby od spodní části poprsí k horní části. Poté jemně masírujte dekolt, opět směrem vzhůru.

Používejte každé ráno a večer po dobu 8 týdnů. Nedoporučuje se používat během těhotenství a kojení.

Kúra je doporučena pro ženy s malým poprsím, dále pro ty, jejichž ňadra ztratila pružnost vzhledem k rychlému hubnutí, těhotenství, kojení, nebo v důsledku přirozeného stárnutí. Je ideální pro všechny ženy, které chtějí mít plná, pevná a krásná prsa. Již po první aplikaci bude vaše pokožka pružnější a hladší. 

Katalogová cena 289,- 

Pro nákup se slevou 20% se zaregistrujte jako VIP klient

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat tento přípravek bez registrace a slevy zde