Lambre ECO - 100% přírodní péče o pleť

24.03.2023

OMLAZUJÍCÍ A LIFTINGOVÁ ŘADA PÉČE O PLEŤ 100% PŘÍRODNÍ S VEGANSKÝM SLOŽENÍM 

Tuto řadu jsem si vyzkoušela a napíši Vám o ni recenzi. 

 Je to omlazující liftingová řada. Můžete si vybrat denní krém dle Vašeho typu pleti. Já mám suší pleť, proto jsem si vybrala denní krém pro suchou a citlivou plet. Noční krém je stejný i pro mastnou a smíšenou pleť. Byla jsem překvapená z konzistence krémů této řady. Krémy jsou hutné. Měla jsem z toho strach, bála jsem se, aby nebyli na mě mastný, ale mile mě překvapili, protože se dobře roztírají a hezky vstřebávají. Krémy jsou 100% přírodní ( obsahují přírodní konzervanty ) a také jsou veganského složení. Mají krásné balení a hlavně jsou biologicky rozložitelné. Takže já jsem s touto řadou moc spokojená a doporučila bych ji ženám v mém věku, tedy 50+, které potřebují zpevnit pokožku, protože ztrácí pružnost , ochabuje věkem a vytváří se vrásky.

 Co obsahuje tato ECO řada za zázrak?

  •  SKINectura™ - složka proti stárnutí na bázi extraktu z klokaních květů - rostlina endemická v západní Austrálii, která vděčí za své jméno své podobnosti s klokaní tlapkou. SKINecturaTM má okamžitý a dlouhodobý účinek, snižuje počet, délku a hloubku vrásek, stejně jako ochabnutí a drsnost pokožky. Výzkum potvrdil, že extrakt redukuje vrásky. 
  • Měsíčková voda - měsíček je dobře známý v kosmetice a důkladně testován - často se používá v kosmetice určené pro děti. Zlepšuje stav pokožky a pomáhá vypořádat se s téměř všemi jejími nedokonalostmi. Měsíček je bohatý na antioxidanty, které pomáhají zbavit se volných radikálů, které způsobují stárnutí pokožky, a také snižuje stárnutí pokožky vyvolané sluncem. 
  • Filmexel® - přírodní biopolymer, který funguje jako "druhá kůže". Vytváří na pokožce film, který ji chrání před škodlivými vnějšími faktory. Opticky vyhlazuje pleť a vrásky.
  • Arganový olej - také známý jako "marocké zlato". Je to nesmírně cenné – člověk musí čekat půl století na první plody arganových stromů; k získání 1 litru oleje potřebujeme více než 30 kg ovoce! Arganový olej je cenným zdrojem Omega-6 a Omega-9 kyselin a tzv. "vitamínu mládí", tedy vitamínu E, který také pomáhá v boji se změnou barvy kůže. Argan také pomůže v boji se suchou pokožkou a poskytne úlevu lidem zraněným ekzémem, čímž zabrání dalším podrážděním.
  • Glycerin - přírodní hydrofilní zvlhčovač, zlepšuje hladkost pokožky a změkčuje ji.

Ještě bych chtěla podotknout, že pod tyto krémy používám pleťová séra z řady Lux Collection, abych zvýšila účinek krémů a měla pleť pevnou a co nejméně vrásek. Tento měsíc si můžete koupit krémy ECO v akci. Denní + noční krém a zdarma dostanete tonikum nebo pleťové mléko stejné řady

 

Pro nákup se slevou 20% se zaregistrujte jako VIP klient

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat tyto přípravky bez registrace a slevy zde: