MAKE-UP 35+ s liftingovým efektem

31.10.2022

Make-up je v dnešní době již neodmyslitelná součást našich životů. . Make-up pleť sjednocuje a taktéž vyrovnává. Pro mladší pleť je taktéž vhodný tónovací krém. Tónovací krém pleť taktéž sjednocuje a zakrývá drobné nerovnosti. Přesto většina žen používá makeup. Nejlepší kosmetika je ta, která obsahuje nejvíce přírodních složek a tím je také dobré se řídit, když vybíráme makeup.

Každá žena, která překročila věk 30 let, ocení podkladový make-up MAKE-UP 35+ s liftingovým efektem.

Tento make-up je vytvořen speciálně pro pleť, která potřebuje zvláštní péči.
Moderní složení makeupu zajišťuje nejen vytvoření perfektního make upu, ale také odpovídající péči pro pleť i pokožku krku.
Krycí makeup pro zralou pleť má jedinečné pigmentační, ochranné a vyhlazující účinky. Skvělé maskuje červené žílky jelikož obsahuje speciální zelený pigment.
Díky tomu, že receptura obsahuje silikonové částice, se přípravek lehce a rychle nanáší. A další složka - kyselina hyaluronová - skvěle hydratuje a vyhlazuje pleť, přičemž dochází k viditelnému úbytku vrásek.


Kromě toho se krém přizpůsobuje barvě pleti, neucpává póry, pomáhá vytvářet svěží a elegantní make up. Přípravek je dermatologicky testován.

  • dokonalé líčení
  • lehká konzistence
  • perfektně hladká pleť

Díky měkké, lehké, krémové konzistenci se make-up nanáší rovnoměrně, dodává pleti přirozený odstín. Výsledkem je dokonalý make-up po celý den. Vaše tvář bude zářit mládím a krásou. Mimo jiné se make-up přizpůsobuje barvě pleti, neucpává póry.

V nabídce jsou 3 odstíny liftingového makeupu  

Katalogová cena: 439 Kč
Pro nákup se slevou 20% se zaregistrujte jako VIP klient

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat tento přípravek beze slevy a registrace zde 

Recenze naší kosmetické poradkyně  a vizážistky Jany H.

Před Vánoci jsme si udělaly s mými zákaznicemi takový testovací sedánek...Téma bylo, proč si koupit právě make up od Lambre? 

V kosmetický taštičkách mých zákaznic se nacházejí různé poklady... 

Takže jsme měly 4 různé make upy v různých cenových hladinách..Musím říct, že ne nadarmo dostalo Lambre nabídku na prodej receptury na make upy ...

Z těchto 4 produktů jsme okamžitě vyloučily make up od Yves Rocher..cena je někde mezi 400-500 Kč, tento make up extrémně kryje, ale je tak hutný, že i pro mě byl problém make up nanést, na suché pleti jsem měla okamžitě pocit jako bych se úplně scvrkla... Vlastně jsem zjistila, že úplně nevyhovuje ani majitelce tohoto produktu.. nedoporučila bych ho vůbec nikomu.

Neo sérum od Faberlic také občas používám, bohužel nyní nejde objednat..je to takový lehký tónovací krémík, který je potřeba dost přepudrovat, aby měl krycí efekt.. , ale pro zralé ženy s bezchybnou pletí je dostačující...cenu už si přesně nepamatuji, ale myslím kolem 350 Kč. Jednohlasně jsme se shodly, že fakt Top je Liftingový make up od Lambre a Dlouhotrvající make up od Lancome. Make up od Lambre je krásně krémový, nanáší se dobře rukou i štětcem, má výborné krytí, nezvýrazňuje vrásky, vydrží celý den, stačí na něj použít jen fixační pudr a máte trvanlivé líčení na celý den. Make up od Lancome výborně kryje, dobře se nanáší, má spíš matný efekt, líčení vydrží celý den. 

Na suchou pleť je určitě vhodnější Lambre make up...je víc hydratační...Obrovský rozdíl je v ceně. Make up od Lambre stojí 439 Kč, make up od Lancome je na internetu od 1200 Kč...

Jestli Lambre něco fakt umí jsou to make-upy. Make-up by měla používat každá žena, kromě estetického efektu má make up i ochrannou funkci, pleť není přes den " nahá ", nečistoty z ovzduší se nachytají na make up a ne na pleť a večer je s make-upem sundáme. Je to také skvělá ochrana např. mrazivém počasí.., celé tělo oblékáme do teplého oblečení, jen obličej máme většinou nezakrytý..