Microbiom - pleťový krém

19.01.2023

Microbiom je pleťový krém, který obnovuje mikrobiální rovnováhu pokožky, hydratuje a vyhlazuje pokožku.

Doporučuje se na ekzém,lupénku,podrážděnou pleť a jiné kožní neduhy, je  velmi žádaný u zákaznic.  

Na povrchu naší pokožky žijí miliardy mikroorganismů, které vytvářejí specifický ekosystém. Jak "prospěšné", tak ty, které jsou patogenní (například plísně), mají obrovský vliv na fungování pokožky a procesy probíhající na jejím povrchu.

Doposud se věřilo, že odstranění mikrobů z povrchu pokožky zabrání jejímu poškození. Příliš intenzivním čištěním pokožky od nečistot, virů a bakterií však smýváme její přirozenou mikroflóru (tzv. mikrobiom). Mikrobiom jsou bakterie, plísně, kvasinky a látky jimi produkované. Jejich počet je 10x větší než počet buněk v lidské pokožce

Základem Microbiom Face Cream je unikátní složka Ecoskin®. Jde o tzv. synbiotikum, kombinující působení prebiotik a probiotik, ve formě speciálně připravených a "spících" bakterií mléčného kvašení. Jedná se o moderní biotechnologicky vyvinutou surovinu, která obnovuje biologickou bariéru na povrchu pokožky. Tím, že vyrovnává mikrobiom pokožky, podporuje "dobré" bakterie, což napomáhá předcházet růstu patogenů.

Krém dále obsahuje pečlivě vybrané aktivní složky, jako je bylinný skvalan, který posiluje a uzavírá přirozenou ochrannou bariéru pokožky a zabraňuje dehydrataci, konopný olej, který účinně zmírňuje různé typy podráždění, makadamiový olej s výjimečnými regeneračními vlastnostmi a vyživující bambucké máslo.

• Podporuje obnovu prospěšné mikroflóry;

• obnovuje schopnost pokožky regenerovat;

• omezuje rozvoj škodlivých mikroorganismů;

• stimuluje imunitní systém pokožky.

Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti, zvláště je však doporučován všem, kdo mají suchou a citlivou pokožku s narušenou lipidovou bariérou a projevy suchosti. Dále se doporučuje jako podpůrný přípravek při dermatologických procedurách (atopie, ekzémy, akné).

Nanáší se malé množství na vyčištěný obličej, krk a dekolt ráno a večer.


Cena 359,-,  

 80 ml

Pro nákup se slevou 20% se zaregistrujte jako VIP klient

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat tento přípravek bez registrace a slevy zde