Omlazující olej Pure face

31.10.2022

Hýčkejte svou pokožku aromatickou směsí 100% přírodních esenciálních olejů.

PROČ ČISTÝ OBLIČEJOVÝ OLEJ:

• intenzivně hydratuje a vyživuje suchou a smíšenou pleť

• vyhlazuje a zjemňuje

• zvyšuje elasticitu pokožky

• obsahuje více tukových účinných látek (lipofilních) než krémy

• snižuje napětí a uvolňuje pokožku.

*Produkt doporučený pro masáž obličeje.

Omlazená a kompletně zregenerovaná pleť!

Pleťový olej PURE FACE OIL je výjimečný přípravek proti vráskám, který hydratuje, vyživuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku. 

Obličejový olej má jemnou texturu, neucpává póry a účinně vyhlazuje epidermis, zklidňuje, regeneruje a odstraňuje známky únavy. Obličejový olej se zcela vstřebá bez zanechání mastné vrstvy. 

Doporučeno pro všechny typy pleti a věkové kategorie. 

Produkt biokompatibilní s pokožkou, obsahuje látky, které se přirozeně nacházejí v epidermis a jsou nezbytné pro udržení hydrolipidové rovnováhy a pro správné fungování pokožky. 
PROČ ČISTÝ OBLIČEJOVÝ OLEJ:

• intenzivně hydratuje a vyživuje suchou a smíšenou pleť

• vyhlazuje a zjemňuje

• zvyšuje elasticitu pokožky

• obsahuje více tukových účinných látek (lipofilních) než krémy

• snižuje napětí a uvolňuje pokožku.

ÚČINNÉ LÁTKY:

Arganový olej - získává se z arganových semen, který se vyrábí pouze v Maroku v Africe. Arganový olej je cenným zdrojem Omega-6 a Omega-9 kyselin, vitaminu E, který bojuje proti hyperpigmentaci pokožky. Argan intenzivně hydratuje suchou pokožku, zabraňuje podráždění.

Luční olej - jedlý olej extrahovaný ze semen luční pěny, Limnanthes alba. Semena luční pěny obsahují přes 98 % mastných kyselin s dlouhým řetězcem, včetně 52-77 % kyseliny eikosenové. Je to vynikající hydratační prostředek, kterému se také říká "perla" mezi rostlinnými oleji. Obsahuje vitamíny A a E, enormní množství (více než 98 %) mastných kyselin s dlouhým řetězcem, díky čemuž má nutriční a hydratační účinek. Po nanesení vytvoří vrstvu, která zabraňuje ztrátě vlhkosti přes pokožku.

Tsubaki olej - Špičkový produkt, exkluzivní dar přírody. Tsubaki je za studena lisovaný olej ze semen japonské kamélie, keře rostoucího na japonských ostrovech. Je to jedna z mála rostlin, které mají omlazující účinek, vědecky dokázaný fakt - je to olej proti vráskám, zvyšuje elasticitu a pevnost pokožky a redukuje vrásky. Tsubaki posiluje bariérové ​​vlastnosti epidermis, zabraňuje ztrátě vody, má silný protizánětlivý účinek, zklidňuje podráždění a urychluje hojení zánětlivých změn. Tsubaki olej se od ostatních rostlinných olejů odlišuje velmi vysokým obsahem Omega-9 kyseliny olejové (přes 80 %), je tedy klasifikován jako lehký olej, který se rychle vstřebává do pokožky, aniž by pleť zatěžoval.

Olej ze sladkých mandlí - zlepšuje krevní oběh, působí proti stárnutí a hydratuje, je velmi jemný k pokožce a zcela bezpečný. Rychle se vstřebává a nezanechává mastnou vrstvu. Pomáhá také chránit epidermis před škodlivými faktory.

Hroznový olej - cenný zdroj vitamínu E, který zlepšuje pevnost, hydratuje, redukuje vrásky a zklidňuje podráždění pokožky. Má také antiseptické a antibakteriální účinky.

Makadamiový olej - vyživuje suchou, podrážděnou pokožku, regeneruje a zlepšuje elasticitu. Podporuje léčbu jizev a drobných ran. Vyživuje pokožku vitamíny A, B, E a minerálními složkami.

Bambucké máslo - zjemňuje a vyhlazuje pokožku.

Vitamín E - nazýván "vitamín mládí", protože zabraňuje procesu stárnutí.

Katalogová cena: 289Kč
Pro nákup se slevou 20% se zaregistrujte jako VIP klient

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat tento přípravek beze slevy a registrace zde