MŮJ PŘÍBĚH 

Jmenuji se Lenka Jakubcova a jsem z Brna.  Již skoro  17 let se pohybuji v MLM. Vyzkoušela jsem několik MLM firem , v každé jsem se k něčemu přiučila. V každém jsem získala nějakou zkušenost. Vždy mě lákala kosmetika. 

Do nedávna  jsem pracovala pro jinou kosmetickou firmu,  kde se mi  pěkně vedlo a   dostala jsem se na pozici senior ředitel. Bohužel tato firma dočasně přestala dodávat zboží do EU.  Byla jsem nucena se poohlédnout po jiné firmě (abych nebyla bez příjmů), která by nabízela kvalitní kosmetiku za přijatelné ceny.  Moje kamarádka Verča v tu dobu sdílela na FB, že objevila francouzskou kosmetickou firmu Lambre, která na našem českém trhu  není známá. Prohlédla jsem si katalog a podívala se, na jejich produkty. Byla jsem z katalogu a produktů velmi nadšená a rozhodla se do toho pustit, protože i marketing je v Lambre velmi zajímavý. Hned jsem se zaregistrovala a objednala velký startovací balíček se všemi vzorky a hned zahájila spolupráci.  Vyzkoušela jsem již produkty péče o pleť a za mě jsou to kvalitní produkty za velmi přijatelné ceny. Parfémy jsou úžasné, číselná kolekce inspirovanou známými  světovými vůněminiche parfémy, toaletní vody, dětské vůně ,  prostě velká nabídka, vybere si každý. 

Nyní jsem u firmy Lambre půl roku, z produktů jsem stále více nadšená  i z marketingu, protože jsou tam  možné  3 druhy  příjmů , které se snažím maximálně využívat. Již nyní jsem na pozici Vedoucí manažer síťového prodeje. Mám už rozrostlou síť a jsme úžasný tým, který se  vzájemně podporuje. 

Líbí se ti můj příběh? Chceš taky podnikat v oblasti kosmetiky a být si svojí paní? Přidej se ke mému týmu, naučím tě jak pracovat, jak dosáhnout výsledků.   

Přijďte se podívat do naší skupinky https://www.facebook.com/groups/700180194574617 Na otázku kdo vás pozval, uveďte mé jméno LENKA JAKUBCOVÁ