O  LAMBRE

O Lambre


Společnost  byla založena v Polsku, veškerá produkce parfumerie je vyráběna ve Francii ve výrobě, kterou používají ty nejznámější světové koncerny. Věnujte pozornost tomu, že máme opravdové parfémy mimo EDP a EDT. Pleťová péče je vyráběna taktéž podle nejšpičkovějších receptur ve Francii a část produkce vyrábí i Itálie. Na 90% výrobků najdete čárový kód, vyrobeno v EU, začínající č. 3. ( Made in France). Produkty jsou s největším podílem přírodních složek, antialergenní, veganské, netestované na zvířatech, bez syntetických složek.  

Historie vzniku společnosti

Uplynuly stovky staletí. A osud zavál mladého námořního důstojníka z rodného Polska do Francie. Zde na předměstí Marseille kotvila jeho loď pouze 3 dny. Ale i během tak krátké doby si stačil zamilovat ten obdivuhodný kout Země, ve které se slévaly vůně moře, vinohradů, vůně bylin, prosycených sluncem Provence a úsměvy místních obyvatel.

Před vyplutím korábu se rozhodl na poslední chvíli projít po mořském břehu, když vtom se náhle pod jeho nohama zablýsknul podivný kámen, podobný jantaru. Zvedl jej k tváři a zachytil sotva postihnutelnou vůni hřebíčku, nebylo pochyb: takto voní pouze jediný kámen na světě, jantar. Důstojník se podivil, jakým způsobem se dostal tento "dar slunce" ze studeného Baltského moře až sem, do teplé Francie? Tento kámen, tyto barvy a vůně nádherné země mu připomněly mladický sen, který se mu kdysi jevil neuskutečnitelným: "Jak udržet mizející krásu a darovat ji všem lidem". Odjížděl s vášnivým přáním cosi změnit ve svém strohém životě vojáka, podřízeném přísným pravidlům. Uběhl nějaký čas a bývalý námořní důstojník založil společnost s "jantarovým" názvem LAMBRE. Nyní on sám daruje lidem vůně, jejichž sílu pocítil sám na sobě v daleké Provence. Jeho společnost na sebe vzala velmi důležitou osvětovou funkci, když napomáhá lidem vyznat se v kultuře krásy, přičemž vytváří z tohoto ušlechtilého a zajímavého koníčka zaměstnání.

A tak kousek slunce, vyvržený na břeh z hlubin věků, změnil život nejen Pjotra MONGIRDA, zakladatele společnosti LAMBRE. Změnil i život stovek a tisíců lidí, kteří se stali součástí jeho společnosti, neboť každý z nich, pracující se zbožím LAMBRE, dosahuje úspěchu ve svém životě. Když se Pjotra táží, proč neponechávají vůně LAMBRE nikoho lhostejným, vzpomíná na onu dávnou historii s kouzelným kamenem a tvrdí, že se mu podařilo najít složení, ve kterém jsou zahrnuty veškeré vůně Francie i hřebíčková vůně jantaru, nalezeného na břehu cizího moře.

Poslání

Vytváření a zdokonalení image moderního a harmonického člověka, prostřednictvím kvalitní parfumerie a kosmetiky, cestou osvěty a formování kultury krásy.

Vytváříme vlastní unikátní dějiny úspěchu, když nabízíme na trhu produkci, která pomáhá lidem uskutečnit sen o kráse a harmonii s okolním světem a sebou samým. Příroda je zdrojem naší inspirace, ze které čerpáme jen to nejlepší, a pomáháme lidem vytvářet vlastní neopakovatelný vzhled.

V základech filosofie LAMBRE  jsou  tyto  obecně platné lidské hodnoty:

KRÁSA - jako krása světa, přírody, byznysu, vztahů.

BUDOVÁNÍ - jako symbol pohybu směrem vpřed, vytváření a formování nového pohledu na svět.

ÚSPĚCH - jako stav harmonie při dosažení cílů.

POZNÁVÁNÍ - jako touha po znalostech

Politika kvality 

Již od prvních dnů zaměřila společnost LAMBRE veškerou svoji pozornost na obsah produkce, přičemž sází hlavně na kvalitu. Brali jsme v úvahu onu skutečnost, že jmenovitě Francie stanovuje zákonitosti módy v této oblasti, a proto jsme uzavřeli smlouvy na přímé dodávky s nejlepšími parfumérnimi  a kosmetickými továrnami.

Pro společnost je velice důležité, aby veškerý výrobní proces pod značkou L'AMBRE , tedy výroba parfémových  kompozic a stáčení do flakónů, probíhalo na území Francie, pod kontrolou specialistů. Zvláštní pozornost věnovala společnost vždy balení konečného výrobku, z tohoto důvodu objednáváme flakony, pulverizátory (rozprašovače), plast a kartón u výrobců z Itálie, Německa, Anglie, Polska. To nám dodává jistotu v tom smyslu, že budou dodrženy veškeré požadavky, týkající se kvality, kdy se základním z nich jeví práce s přírodními ingrediencemi, především rostlinného původu. A to nejsou pouze slova.

Veškerá parfumerní produkce je podrobována testování v nezávislé nekomerční organizaci "parfumtest" a odpovídá normám a požadavkům na koncentraci vonných látek. Působení na mezinárodním trhu diktuje své požadavky na kvalitu, z tohoto důvodu společnost LAMBRE Groupe International získala СЕRTIFIKÁT № NC-1311, potvrzující provedení činností, týkajících se vypracování a zavádění systému managementu jakosti ISO 9001:2000 v oblasti prodeje, exportu, importu kosmetiky a balení, a také v oblasti péče o konzultanty a jejich vzdělávání.

V roce 2005 přijalo vedení společnosti velice důležité rozhodnutí: investovat část zisku do vypracování vlastních vůní. Zajisté, že se jedná o drahý a dlouhodobý proces, který si mohou dovolit pouze společnosti světového jména. Ale tím více byl tento krok nezbytný z toho důvodu, aby bylo upevněno postavení na trhu s parfumerií a kosmetickými výrobky. V roce 2008 spatřila světlo světa první vůně pod vlastním názvem - PASSION D'AMBRE, jejíž uvedení bylo provázeno nadšenými ohlasy klientů i konzultantů. Úspěch PASSION D'AMBRE upevnil naše přesvědčení o správnosti nastoupené cesty.

Jedním z partnerů tohoto směřování se stala parfumérní továrna ve Francii "Technico Flor", která disponuje vlastními laboratořemi pro vyvíjení nových vůní a vysoce kvalifikovanými "nosy". Výsledkem této spolupráce se stalo uvedení dvou nových vůní pod vlastními jmény - ARCHE a AMALTEA.

«Management společnosti LAMBRE® si klade za svůj cíl maximálně uspokojovat požadavky klientů, přičemž jim nabízí vysokou kvalitu klientských služeb. Prioritou naší společnosti a úkolem každého pracovníka a dodavatele je dosažení co nejvyšší kvality služeb.» 

Маciej Моngird
Předseda představenstva
L'AMBRE® Groupe International