PARFÉMY LAMBRE 

TO JE POKUŠENÍDámský parfém je sen ve flakónu

Říká se, že neexistují ženy, které by parfémy neměly rády. Jsou ženy, které svou vůni nenašly. Nabídka Lambre  obsahuje nádherné vůně, na kterých pracovali francouzští parfuméři.

Dámský parfém Lambre je tajemstvím vašeho šarmu

Chcete-li koupit dámské parfémy a získat originál ze srdce Francie, není nutné nakupovat  ve  značkových obchodech s  parfumérií a zaplatit trojnásobnou cenu. Lambre má  výběr nejlepších  dámských parfémů.

Každý flakón má elegantní směs voňavých ingrediencí, kapku šarmu a trochu kouzla z Francie. Mezi touto rozmanitostí určitě najdete dokonalé ženské duchy, které se stanou ztělesněním vnitřního já. 

Proč ženy z více než 30 zemí milují parfémy Lambre:

 1. Recepty parfémů pro dívky a ženy vytvářejí parfuméři z Francie.
 2. Každá kompozice prochází nejpřísnější kontrolou. To dělají "nosy" - odborníci, kteří vědí vše o vůních a zacházejí s nimi se stejnou úzkostí jako umělci k odstínům barev v obrazech.
 3. Ve vzorcích se používá více než 300 přírodních složek. Abyste si mohli koupit dámský parfém , z něhož bude každý potěšen, parfuméři pracují měsíce na dokonalém poměru složek z různých částí světa. Květiny, voňavé bylinky, mechy, kůru stromů, ovoce a jiné ovoce, bobkový list, zelený čaj, santalové dřevo, ambru a tak dále.
 4. Dámské parfémy z naší kolekce jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou a sklonem k alergiím.
 5. Garantujeme férové ceny. Neplatíte za zvučnou značku, designový flakon nebo reklamu za účasti hvězd, ale pouze za elitní vůni.
 6. Každý rok v sortimentu jsou nové položky, prodej dámských parfémů vám umožní koupit svůj oblíbený parfém ještě výhodnější.

Jak zní nejlepší dámský parfém

Parfém dámské značky Lambreu je uměleckým dílem francouzských parfumérů. Nejen, že jsou vytrvalí, ale také splňují požadavky elitního třínotového zveřejnění.

 • Seznámení začíná počátečními, nejvýraznějšími složkami . Zní po aplikaci na kůži, odpařují se dostatečně rychle.
 • Po 10-15 minutách se povaha vůně projevuje v srdečních akordech. Hlavní leitmotiv přetrvává několik hodin.
 • Jsou následovány smyslným oblakem, bude cítit déle než dominantní.

Vysoce kvalitní parfémy, a nabízíme pouze takové, se vyznačují charakterem a sofistikovaností. Charakter jsou hlavní akordy, podle kterých se vůně poznává. Sofistikovanost je hra polotónů a odstínů, bez kterých by nebyla hloubka.

Dalším malým tajemstvím je povinné zahrnutí složek podobných tělesnému pachu. Obvykle je to ambra, pižmo, sivet. Tyto komponenty nehrají hlavní roli. Pomáhají však vůni otevřít se, v kontaktu s pokožkou a dávají zvláštní smyslnost.

Při výběru  dámského parfému je vhodné nespěchat a počkat, až se plně projeví. Takže můžete ocenit ne jednotlivé akordy, ale celou symfonii.

 Mnohé z dívek a žen si vybírají vůni ze tří důvodů: vrchol dámského parfému (propagovaná reklama), známá značka a názor přítele (sestry, kolegové, sousedé). Ale ani nejoblíbenější dámské parfémy vám nemusí vyhovovat a nákup drahých neznamená vždy úspěšně.

Existuje mnoho doporučení: vzít v úvahu věk, životní styl, roční období. Doporučujeme vám, abyste vždy poslouchali své pocity.

Číselná kolekce parfémů Lambre  je inspirována známými světovými značkami. Chcete poslat  seznam vůní Lambre? Napište mi na e-mail: lenkajakubec@seznam.cz

Mapa parfémů a vůní

 • Květinové a ovocné (čísla 3, 5, 12, 27, 30, 34, 35). Bohatý, s opojnými tóny květin a zralých plodů. Populární dámské parfémy pro ty, kteří se nebojí být v centru pozornosti.
 • Květinově-orientální (10, 14, 15). Mdlý a lákavý, s tóny květin, koření, dřevěné pryskyřice, ambry a pižma. Jsou spojeny se sametovými a holými rameny v tlumeném večerním světle.
 • Květinově - pudrové (7, 19, 21). Hřejivý a svůdný dámský parfém s oparem drobivého pudru. Vhodné pro znalce elegance a klasiky.
 • Orientální (11, 24, 25). Podmanivé, "elegantní" večerní kompozice dokáží otočit hlavu.
 • Oceánský (1, 9). Parfém pro dívky, které milují svěžest, dech moře a jsou otevřené novým zážitkům.
 • Květina-citrusy (8, 23). Jiskřivé, veselé ženské parfémy. Vhodné i ráno, spojené s jarem a aktivním životním stylem.ČÍSELNÁ KOLEKCE PARFÉMŮ  

 • S PŘÍRODNÍM SLOŽENÍ bez syntetických složek, vhodné i pro alergiky.
 • vyrobené přímo v parfumérním srdci Francie 
 • Dámské vůně Lambre v balení 50 ml jsou EDP a v balení 20 ml jsou PARFUME s podílem esence 21%. 

Každá vůně - parfém z Lambre číselné kolekce v květinové krabičce napovídá unikátní malbou, jaké květiny či plody byly použity.


 • Květinový aldehyd (28). Kombinace ženského květinového dechu, útulných dřevitých a balsamikových akordů. Vynikající, stylové, dobrá volba pro chladné počasí.
 • Květinově dřevitá (6). Se šplouchnutím santalového dřeva, vetiveru a pižma v oblaku. Dámské parfémy, se kterými můžete jít na rande, a na obchodní schůzku.
 • Chypry (22). Těží z kontrastu květinové vůně, citrusové svěžesti a dřevitých tónů pačuli a mechu. Pokud jste energičtí a sebevědomí, stojí to za pokus.LAmbre má také v nabídce nejluxusnější parfémy typu NICHE 

NICHE parfémy vznikají převážně pod rodinnými značkami. Parfémářské řemeslo se zde mnohdy předává z generace na generaci, a je tak prověřené desetiletími. Díky tomu nemusí podléhat tlaku marketingu, řídí se pouze svým "nosem". U každého NICHE parfému známe jeho tvůrce, tzv. nos (angl. nose), nejde tedy o anonymní produkty. Značky si zakládají na spolupráci s těmi nejcitlivějšími "nosy" z oboru, nezřídka jsou tvůrci NICHE parfémů zároveň majitelé značek. K výrobě NICHE vůní se používají ty nejvzácnější přírodní ingredience, které se dovážejí z nejrůznějších koutů světa a v běžných parfémech se nevyskytují. 

Společnost Lambre také vyvíjí vlastní vůně a neustále rozšiřuje stávající škálu produktů, aby splnila očekávání svých zákazníků. Jedním z partnerů je známá francouzská společnost TechnicoFlor, která má vlastní laboratoře pro výzkum a vývoj vůní. 

Úžasně vonící parfémy pro holčičky, malé princezničky od

Lambre!!!
Sweet Princess je růžovo-malinová vůně,
Lovely Angel je vanilkovo-jahodová vůně

Všechnu produkci L´ambre můžete nakupovat se slevou 20% jako VIP KLIENT nebo dokonce se slevou 40% jako KONZULTANT

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat parfémy beze slevy a registrace zde