PARFÉM – TO JE POKUŠENÍ

Číselná kolekce parfémů Lambre  je inspirována známými světovými značkami. Chcete poslat  seznam vůní Lambre? Napište mi na e-mail: lenkajakubec@seznam.cz
ČÍSELNÁ KOLEKCE PARFÉMŮ  

  • S PŘÍRODNÍM SLOŽENÍ bez syntetických složek, vhodné i pro alergiky.
  • vyrobené přímo v parfumérním srdci Francie 
  • Dámské vůně Lambre v balení 50 ml jsou EDP a v balení 20 ml jsou PARFUME s podílem esence 21%. 

Každá vůně - parfém z Lambre číselné kolekce v květinové krabičce napovídá unikátní malbou, jaké květiny či plody byly použity.
Ľambre má v nabídce nejluxusnější parfémy typu NICHE 

NICHE parfémy vznikají převážně pod rodinnými značkami. Parfémářské řemeslo se zde mnohdy předává z generace na generaci, a je tak prověřené desetiletími. Díky tomu nemusí podléhat tlaku marketingu, řídí se pouze svým "nosem". U každého NICHE parfému známe jeho tvůrce, tzv. nos (angl. nose), nejde tedy o anonymní produkty. Značky si zakládají na spolupráci s těmi nejcitlivějšími "nosy" z oboru, nezřídka jsou tvůrci NICHE parfémů zároveň majitelé značek. K výrobě NICHE vůní se používají ty nejvzácnější přírodní ingredience, které se dovážejí z nejrůznějších koutů světa a v běžných parfémech se nevyskytují. 

Společnost Lambre také vyvíjí vlastní vůně a neustále rozšiřuje stávající škálu produktů, aby splnila očekávání svých zákazníků. Jedním z partnerů je známá francouzská společnost TechnicoFlor, která má vlastní laboratoře pro výzkum a vývoj vůní. 

Úžasně vonící parfémy pro holčičky, malé princezničky od

L´ambre!!!
Sweet Princess je růžovo-malinová vůně,
Lovely Angel je vanilkovo-jahodová vůně

Všechnu produkci L´ambre můžete nakupovat se slevou 20% jako VIP KLIENT nebo dokonce se slevou 40% jako KONZULTANT

Pokud se nechcete registrovat, můžete objednat parfémy beze slevy a registrace zde