Pracujte z domova

Představte si, že se ráno probudíte a koukáte, kolik vám naskočilo  provizí. 

Je to krásná představa, že? Baví mě sledovat, jak mi každý den naskakují peníze v účtu Lambre. Každé  ráno se těším na to až uvidím , kolik zase přibylo. Je to tak úžasný pocit.

Jak to dělám?

K práci mi stačí notebook, ale občas když jsem mimo domov tak využívám i telefon a ještě k tomu potřebuji internet a spoustu trpělivosti.

Mým prvním krokem, kdy jsem začala spolupráci bylo zakoupení velké startovací sady,  katalogy,  podle svého typu pleti jsem si pro sebe vybrala pleťovou kosmetiku. Velkou startovací sadu určitě doporučuji, pokud opravdu chcete pracovat, protože budete mít vzorky všech dostupných parfémů a nemusíte je dokupovat, a ještě k vzorkům parfémů dostanete dárky . Peníze za startovací sadu se Vám brzy vrátí neboť  na zboží získáte slevu 40%. Pokud nebudete prodávat, tak  nevadí, můžete získávat VIP klienty, kteří si budou sami nakupovat, a vy získáte za jejich nákupy 20% + jejich bonusové body. 

Dalším krokem bylo používání přípravků Lambre, abych získala zkušenosti a věděla jak fungují, co můžu doporučit.  Začala jsem si vytvářet inzeráty - texty a obrázky, inzerovat a propagovat Lambre  na sociálních sítích a získávala jsem si tak nové konzultanty a také VIP klienty. Není to nic těžkého, chce to jen pravidelnost, disciplínu a trpělivost.  Chcete vidět jak to dělám? Přidejte si mě na FB do přátel

Jak jsem již psala, V Lambre je velmi štědrý marketing - slevy 40% + provize 20% za nákupy VIP klienta + skupinové prémie. A také rychlá a levná doprava z českého skladu

Pokud Vás baví prodej, můžete prodávat výrobky za katalogové ceny s okamžitým ziskem. Lambre Vám nabízí jako jedna z mála společností nadstandardní slevu 40% a tedy možnost opravdu skvělého výdělku.

Pokud raději pracujete online na počítači, můžete začít registrovat další klienty a konzultanty, doporučovat produkty a vytvořit si stálý příjem.


Máte pocit, že přišel  Váš čas? 

Staňte se konzultantem Lambre a získáte trvalou slevu 40%. 

  • Pokud Vás baví prodej, můžete prodávat výrobky za katalogové ceny s okamžitým ziskem. Lambre Vám nabízí jako jedna z mála společností nadstandardní slevu 40% a tedy možnost opravdu skvělého výdělku. 
  • Pokud raději pracujete online na počítači, můžete začít registrovat další klienty a konzultanty, doporučovat produkty a vytvořit si stálý příjem.


Možnosti výdělku

1) prodávat, budete mít jako konzultant slevu na zboží 40% , takže pokud prodáte kosmetiku za 1000Kč , Váš zisk bude 400Kč.

2) registrovat VIP klienty, kteří si budou nakupovat sami se slevou 20% a vy za jejich nákupy získáte provize 20% 

3) registrovat nové konzultanty a VIP klienty. Za tuto práci získáváte % z obratu Vaší skupiny podle marketingového plánu Lambre.